Jesteś tutaj:
Produkty

Zebra ZT400

Nowy poziom wydajności, elastyczności i łatwości obsługi.

Utrzymaj wydajność realizacji kluczowych dla przedsiębiorstwa zadań dzięki trwałym drukarkom serii ZT400 marki Zebra. Drukarka ZT400 bazuje na sprawdzonym modelu Z Series, dodając do niego zaawansowaną technologię, która nadaje uniwersalności, prostocie obsługi i wydajności zupełnie nowy wymiar. Na serię ZT400 składają się warianty w trzech rozdzielczościach i dwóch szerokościach druku, co oznacza, że seria ta sprawdzi się w szerokiej gamie zastosowań w sektorze produkcyjnym, transporcie i logistyce, handlu detalicznym i nie tylko. Opcjonalny duży, kolorowy wyświetlacz sprawia, że procesu odczytywania stanu drukarki nie trzeba już opierać na zgadywaniu. Możliwe do samodzielnego montażu interfejsy wewnętrzne i opcje do obsługi nośników pozwalają z łatwością samodzielnie dodawać nowe opcje w miarę zmieniania się potrzeb firmy. Dział informatyczny Twojej placówki przekona się, że drukarki ZT400 są łatwe w integracji i zarządzaniu dzięki opracowanemu przez firmę Zebra systemowi operacyjnemu Link-OS® oraz zaawansowanemu zestawowi programów narzędziowych, aplikacji i narzędzi programistycznych Print DNA. Efekt? ZT400 zapewnia elastyczność, niezawodność i wydajność, które zaspokoją Twoje potrzeby w zakresie druku klasy przemysłowej dziś i będą je zaspokajać także i jutro.

Zobacz produkt

Zebra HC100 (ZD510-HC)

Drukowanie opasek na rękę powierz specjaliście

Opaski na rękę pełnią kluczową rolę w Twojej placówce ochrony zdrowia. Umożliwiają one personelowi natychmiastową i prawidłową identyfikację pacjentów niezbędną do zapobiegania błędom medycznym. Potrzebujesz niezawodnego i szybkiego rozwiązania do drukowania opasek na rękę, trwałych opasek i konsekwentnie czytelnych dla skanera kodów kreskowych. Wszystko to zapewni Ci ZD510-HC. Rozwiązanie ZD510-HC do druku opasek na rękę to połączenie niezawodnej drukarki termicznej ZD510-HC i łatwych do ładowania wkładów z jedynymi dostępnymi na rynku opaskami na rękę z powłoką antybakteryjną – opaskami Z-Band® marki Zebra. Dział informatyczny Twojej placówki przekona się, że drukarki ZD510-HC są łatwe w integracji, zarządzaniu i zabezpieczaniu dzięki opracowanemu przez firmę Zebra systemowi operacyjnemu Link-OS® oraz zaawansowanemu zestawowi programów narzędziowych, aplikacji i narzędzi programistycznych Print DNA. Dzięki najłatwiejszemu w obsłudze i najbardziej niezawodnemu w branży rozwiązaniu do druku opasek na rękę – ZD510-HC – zwiększysz produktywność personelu i bezpieczeństwo pacjentów.

Zobacz produkt

Zebra TC25

Wytrzymały smartfon stworzony dla twojej małej firmy

Całe dnie poświęcasz na pracę, realizując dostawy, naprawiając sprzęt lub świadcząc usługi – od hydraulicznych i elektrycznych po doręczanie paczek, prace konserwacyjne w terminalach przeładunkowych i inne zadania. Codziennie tak dużo jest do zrobienia i tak mało czasu na wszystko – a przy tym tak wielu konkurentów, do których Twoi klienci mogą się zwrócić, jeśli nie będziesz w stanie wystarczająco szybko wykonać zlecenia. Potrzebujesz narzędzia, które pomoże Ci pracować szybciej i bardziej inteligentnie. Potrzebujesz TC25. To urządzenie zapewni Ci wszystkie funkcje niezbędne do tego, aby każdego dnia móc zrobić więcej i zadowolić większą liczbę klientów.

Zobacz produkt

Komputer mobilny Zebra MC3200

Trzy generacje. Dwa zaawansowane systemy operacyjne do wyboru. Jedno wiodące rozwiązanie w branży.

Komputer mobilny MC3200 wyznacza nowy standard wydajności i niezawodności. Należy do nowej generacji wiodących w swojej klasie urządzeń z serii MC3000 i oferuje do wyboru szereg opcji, dzięki którym sprosta wymaganiom każdego użytkownika. Urządzenie pozwala na wybór systemu operacyjnego, który najlepiej sprawdzi się w danym przedsiębiorstwie – Android™ Jelly Bean lub Microsoft™ Embedded Compact 7. Zaawansowany skaner laserowy 1D lub moduł skanujący 1D/2D pozwoli pracownikom z łatwością skanować kody kreskowe w niemal dowolnych warunkach.

Lekki komputer MC3200 dostępny jest w trzech wersjach – w konfiguracji blokowej, z uchwytem pistoletowym lub z ruchomą głowicą skanującą – które pozwalają wygodnie wykonywać codzienną pracę: od inwentaryzacji cyklicznej po rozmieszczanie produktów, uzupełnianie zapasów i kompletację zamówień za pomocą komend głosowych. Dotychczas sprzedaliśmy już ponad półtora miliona urządzeń z serii MC3000, co oznacza, że są to gruntownie przetestowane, godne zaufania komputery.

Zobacz produkt

Symbol DS9808

Hybrydowy imaginer prezentacyjny nowej generacji

Imager Symbol DS9808 zapewnia nowy poziom wydajności i przepustowości stanowisk kasowych. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o przeniesieniu wszechstronności, funkcjonalności i wydajności na zupełnie nowy poziom i cechuje je wyjątkowa, hybrydowa budowa, która zapewnia wyjątkowy komfort i prostotę użytkowania – zarówno w trybie ręcznym, jak i automatycznym.

W modelu tym zastosowano najnowocześniejsze technologie skanowania, zapewniające rekordową szybkość odczytu kodów kreskowych 1D i 2D oraz funkcję rejestrowania obrazów i podpisów i odczytywania kodów kreskowych z ekranów telefonów komórkowych. Dostępne warianty obejmują model o standardowym zasięgu oraz model o dalekim zasięgu. Zasięg skanowania w trybie automatycznym obu modeli można dostosować tak, by spełniał potrzeby przedsiębiorstwa, np. w taki sposób, aby odpowiadał zasięgowi potrzebnemu do dezaktywacji znaczników EAS lub zapobiegał przypadkowemu skanowaniu kodów na produktach znajdujących się w pobliżu.

Zobacz produkt