Oferta

Klientom sektora publicznego dostarczamy autorskie rozwiązania, bazujące na naszej marce EccoPc.

W ten sposób dostosowujemy parametry techniczne do szczególnych wymagań instytucji publicznych. Nasza działalność opiera się na dostarczaniu sprzętu, który całkowicie uwzględnia potrzeby i wymagania użytkowników. Dzięki temu nasi odbiorcy nie ponoszą nakładów finansowych na sprzęt, który nie będzie spełniał ich oczekiwań.

Co oferujemy:

Komputery stacjonarne

Komputery stacjonarne marki EccoPc doskonale sprawdzają się w pracy biurowej w różnorodnych instytucjach sektora publicznego.

Czytaj więcej

Notebooki

Komputery przenośne projektujemy z myślą o optymalnym wykorzystaniu ich funkcjonalności, charakteryzują się wygodą użytkowania zapewniają mobilność i wysoką funkcjonalność.

Czytaj więcej

All In One

Urządzenia All In One marki EccoPc wyróżniają się wygodą użytkowania oraz dostosowaniem do wymagań przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

Czytaj więcej

Stacje robocze

Mobilne stacje robocze marki EccoPc tworzone są z myślą o instytucjach sektora publicznego, które często wymagają profesjonalnych i zaawansowanych podzespołów.

Czytaj więcej

Serwery

Dostarczając serwery marki EccoPc, spełniamy wymogi instytucji sektora publicznego, których wymagania serwerowe są bardzo zróżnicowane.

Czytaj więcej

Komputery przemysłowe

Produkujemy i dostarczamy komputery przemysłowe dostosowane do pracy w trudnych warunkach.

Czytaj więcej